DiagonalePamatu pamats

Plānojums ir sākuma punkts interjera dizaina projekta. Dotajā projektā plānojums paredz asimetrisku mēbeļu izkārtojumu, kas savukārt ir pamats dzīvīga un viegla interjera rādīšanai. Asimetrija lauž  stereotipus, vizuāli maina telpu, padara to efektīgāku un sarežģītāku. Uzsākot procesu, kad ir zināms virziens un skaidra koncepcija, tiek meklēts iedvesmas avots. Šoreiz par iedvesmas avotu kalpoja Mainzu flīžu motīvs no kolekcijas RialtoMainzu

Fokusa  punkts

Iedvesmojošs flīžu motīvs tiek iznests uz fokālās sienas, pārveidots un pielāgots tās izmēriem ņemot vērā mēbeļu izkārtojumu.

Wall diagonaleDiagonāle interjerā

Izstrādājot sienas gleznojumu izveidojas diagonāle. Šī dominējošā diagonāle saistīja sev līdzi un pakārtoja spoguļa, kā arī stalažas projektēšanas principus, atkārtojot sevi tajos ar vienādu slīpuma leņķi.

Diagonāle kā dizaina ritma elements ir dinamikas un attīstības vēstnieks, tas ir progress, kas vienmēr stimulē kustību un nepieļauj stagnāciju. Dabas toņi remdē intensitāti.

Diagonāle savu valstību interjerā uzsāk uzreiz pie ieejas aicinot ienākt iekšā un norādot virzienu. Spoguļa diagonāle pāriet stalažas diagonālē, bet tā savukārt – sienas gleznojuma diagonālē.

Uz fokālās plāksnes  diagonāle sasniedz epicentru un no kustības un dinamikas elementa pārtop par griešanās procesa elementu. Pileo

Kesinochairs smallInterjera kods

Fokālais punkts ir interjera dizaina koda piruetes vieta. Sienas gleznojums ietver sevī trīs atzarus. Šie trīs atzari ar inerces spēku velk sev līdzi mēbeļu dizainu – stāvlampu un galdu, kuriem ir trīs kājas. Trijnieks uzturas stalažas un spoguļa vertikālo nodalījumu skaitā. Tāpat galda malu skaitā un krēslu skaitā. Sienas gleznojuma trīsstūris spēlē unisonā ar galda virsmas formu.Visi interjera elementi griežas ap fokālo asi.

 • Inventarizācijas plāns un rekonstrukciju shēma
  Inventarizācijas plāns un rekonstrukciju shēma
 • Telpu plāns, mēbeles, materiāli
  Telpu plāns, mēbeles, materiāli
 • Elektroinstalāciju plāns, gaismas ķermeņi un to aprēķins
  Elektroinstalāciju plāns, gaismas ķermeņi un to aprēķins
 • Dzīvokļa perspektīva un istabu aksonometrijas
  Dzīvokļa perspektīva un istabu aksonometrijas
 • Sienas gleznojuma shēma
  Sienas gleznojuma shēma
 • Viesistabas perspektīva
  Viesistabas perspektīva
 • Viesistabas vizualizācija. Fokālais punkts
  Viesistabas vizualizācija. Fokālais punkts
 • Viesistabas vizualizācija. Diagonāle interjerā
  Viesistabas vizualizācija. Diagonāle interjerā

 

3D interjera animācija